Nowe, szybkie urządzenia wielofunkcyjne A3 od firmy Sharp

Firma Sharp uzupełniła swoją ofertę kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych o nowe modele do drukowania w formacie A3. To nowe, szybkie urządzenia, które wprowadzono na rynek pod koniec sierpnia b.r. a należące do serii MX. Tym samym seria ta liczy dziś aż 13 urządzeń, które pracują z prędkością od 30 – 60 stron wydruku na minutę.

drukarka sharp mx 5050n

Nowe modele

Nowe modele urządzeń to MX-5050N i MX-6050N Essential oraz MX-5070N i MX-6070N Advanced. Modele te posiadają prędkość 50 oraz 60 stron wydruku na minutę. Są one w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, dzięki dużym możliwościom rozbudowy, czy wielu funkcjom typu druk, skanowanie, kopiowanie. Modele te wyposażono ponadto w przydatne do pracy funkcje takie jak WiFi, możliwość komunikowania się urządzenia z chmurą, czujnik ruchy, czy zaawansowana platforma do integrowania rozwiązań software.

Interfejs

Uproszczony interfejs to duży atut wszystkich nowych modeli. Jest on obsługiwany z poziomu panelu LCD, który jest panelem dotykowym. Przekątna panelu wynosi 10,1 calai ma dostępną funkcję wydruku podążającego, dzięki czemu istnieje możliwość odbioru druku na dowolnie wybranym urządzeniu po zalogowaniu się. Zaznaczyć trzeba, że dzięki tej funkcji wybrać można spośród pięciu obsługiwanych maszyn, bez konieczności posiadania dedykowanego serwera.

Dodatkowe funkcje

Istnieje możliwość uzupełniania tonera oraz papieru bez przerywania druku. Tym samym drukarki zapewniają znakomitą wydajność pracy. Dodatkowym atutem jest też funkcja wysuwania kaset z tonerem w sposób automatyczny. Seria MX umożliwia pracę z bardzo zróżnicowanymi papierami o różnej gramaturze i różnych formatach. Dają one możliwość większego wyboru opcji wydruku oraz wykańczania, nawet porównując je z innymi urządzeniami Sharp.

Osoby, czy firmy zainteresowane zakupem mogą już dziś kupić wszystkie cztery modele u partnerów firmy Sharp na terenie Polski.

Comments

comments