Actis – zamienniki dla wymagających

Jednym z producentów zamienników dla materiałów eksploatacyjnych do drukarek, który silnie konkuruje z firmą ActiveJet jest Actis. To polska marka, która podbija rynek konkurencyjnymi cenami swoich produktów oraz doskonałą jakością jakie oferują zamienniki.

Nagrody

O jakości, klasie, a także docenieniu produktów Actis świadczą liczne nagrody, które w stosunkowo krótkim czasie zdobyła marka. Actis ma dziś na koncie prestiżowe nagrody takie jak chociażby Laur Konsumenta w kategorii „Odkrycie Roku 2014”.

Dobra alternatywa

Actis dostarcza zamienników dla takich marek jak Brother, HP, Canon, Lexmark, Samsung, czy Epson. Dla tych właśnie producentów i ich urządzeń przygotowane zostały tusze oraz tonery, które chwalone są przez użytkowników za dobrą cenę, jakość i wydajność.

Dużą popularność u użytkowników Actis zyskał dzięki znacznie większym pojemnościom swoich produktów, a także znacznie niższą ceną. Tym samym zamienniki Actis stały się wprost bezkonkurencyjne dla oryginałów. Przykładowo: Epson T1811 BK w oryginale oferuje tusz o pojemności 11,5 ml w cenie około 80 zł, przy cenie około 10-15 zł za zamiennik Actis o pojemności 18 ml. Podobnie mają się zamienniki do Canona, Brother, czy HP, które przy nieco większej pojemności posiadają znacznie niższą cenę.

Rozwój

Firma Actis przykłada dużą wagę do ciągłego rozwoju. Nowe technologie i nowy asortyment to ciągłe wyzwania, jakie stawia sobie marka. W swoim dążeniu nie zapomina o jakości produktów, na które użytkownicy otrzymują trzyletni okres gwarancji (o ile wcześniej nie wyczerpie się tusz). To jednak nie jedyne priorytety firmy. Actis postawił sobie za cel troskę o środowisko naturalne. Uzewnętrznia się to w programie Activ ECO, który zakłada możliwość oddania pustych pojemników po wkładach nie tylko oferowanych przez Activ, ale i przez te wyprodukowane przez oryginalnych producentów. Takie podejście umożliwia łatwiejszą ochronę środowiska, a tym samym redukcję odpadów.

Comments

comments